Ekibimiz

null

Yılmaz Meriç

Patron

İşkolik. Kurumsallık olmazsa olmazı. İlaç sektörü ve otelcilik geçmişini unutmayan, motorcu gezgin. Halkın takımı Beşiktaşlı, Babadan mütevellit Antalyaspor sempatizanı. Edebiyat ve Jazz sever. Bir kamyon plağı var. Eski esnaf lokantalarının müdavimi.

null

Mert Ataray

Pijamalı Grafiker

Alanında iyi bir okuldan mezun ve iyi bir grafiker. Diplomalı Aşçı. Çok iyi et pişirir ama vegan. Adam ahşaptan sörf tahtası bile yapabiliyor. Şimdilerde Olympos’ta bir dağ evinde pijama ve terlikleriyle bize tasarımlar çiziyor. Herkesin hayalini gerçekleştiren bir süper kahraman o..

null

Özgür Bayındır

Gezgin Grafiker

Sırt çantası Tibet’te iken kendisi Fransa’da olabilen, İstanbul’da Kadıköy, Antalya’da Meltem abi diyen tuhaf çocuk. Başarıyı babadan, sosyalliği anneden almış efendi gezgin. Onca Ülkenin arasına İtalya’da bir sürü grafik eğitimini sıkıştırabilen azimli çocuk. Ofise uğradığı zamanlarda tatile çıkmış gibi oluyoruz.

null

Koray Okyay

Teknik Ekip Sorumlusu

Havuz problemi haline gelmiş tüm sorunları kendine özgü metotlarla anında çözebilen Macgyver’ın Adana versiyonu yakışıklımız. Elinden kurtulacak iş olmamasıyla övünür. 24 saat çalışabilme özelliğinin Adana’nın havasından ve suyundan kaynaklandığını düşünüyor. Sizi uyarıyoruz. Konuyu Adana’ya getirmez iseniz tüm işleriniz vaktinden çok önce bitecektir.

null

Damla Oynargül

Grafiker

Çizgi roman kitaplarından fırlayıp gelmiş desek yeridir. Tam bir Hayalgücü insanı. Kahvesini ve çikolatasını elinden almadığınız sürece çizgilere ruh vermek onun işi. Planlama ve bütçe konusunda ekibin korkulu rüyası gibi görünse de, firmamızın sevimli karakteri olmayı başarmış iyi bir takım arkadaşı..